5/5 - (1 stemmen)
Beoordeel dit aquarium(1 stem)
Bekeken: 1340 keer

BiOrb flow 30

Algemeen

Aquariummerk

BiOrb

Aquariumdecoratie
  • BiOrb stenen
  • Ornament rock om luchtpijp
  • Diverse planten
  • Kreeftenschuilplaats
  • Nepboom/schuilplaats
Frustraties

Eyecatcher

Irritaties/Problemen

Herrie die de luchtpomp maakt.. ik heb de stilste pomp maar nog hoor ik hem.. nu minder aangezien de pomp in m’n nieuwe kastje staat maar nog een ergerpuntje. Ik moet echter zeggen dat het na verloop van tijd wel went..

Aquariumverlichting

Mcr Led

Aquariumafmetingen

30 liter

Aquariumnaam

BiOrb flow 30

Plannen

Weet ik nog niet.. tips zijn welkom :)

Aquariumstijl

Gezelschapsaquarium

Tips
  • Denk goed na wat je wil voordat je het koopt
  • Kijk goed of de bewoners met elkaar samen kunnen leven
Waarom decoreren

Beplanting voor m’n thermostaat om deze te camoufleren. Iets om in te klimmen, schuilen en te hangen voor m’n diertjes.

Waarom begonnen

Heb het altijd al leuk/mooi gevonden. Vroeger bij familie en nu voor mezelf.

Planten

Groei van planten

mijn anubias doet het niet super.. ik denk dat het eraan ligt dat ze vastgeplakt zitten aan mijn neprots

Plantennamen
  • Waterpest (familie van.. het is een fijnere plant)
  • Anubias op rots
  • Mosballen
  • Javavaren
  • Kienhout
  • Mos
Plantstijl

Achter hoge beplanting en dan steeds korter naar voren zodat je een mooie diepte krijgt waardoor je aquarium groter lijkt

Plantsupplementen

Aquasafe en Easylife plant fertilizer

Dieren

Diernamen
  • Betta plakat
  • Cambarellus patzcuarensis (Oranje dwergkreeften)
Dieren voor de toekomst

Ik hou het bij wat ik heb.. mochten ze allemaal dood zijn dan kijk ik wat ik dan wil. Ik hoop dat dat nog lang duurt ?

Dieren overleden

Ja mijn dwergkreeft Lob.. ze ging verschalen en heeft dat niet overleefd.. ik vond haar verschaling aan de ene kant van mijn aquarium en haar lijfje aan de andere kant..

Favoriete dieren

mijn betta plakat Fishstick en een oranje dwergkreeft Ster ze zijn allebei geweldig! Ze hebben hun eigen leuke karaktertje.

1 REACTIE

  1. Vind ik altijd lastig in te richten, zo’n bak waar je van veel kanten in kunt kijken. Ik vind dat jij daar qua inrichting heel netjes uit bent gekomen. Groot gelijk dat jij je tot die paar bewoners beperkt. 30 liter is niet zo veel water dus het is gauw teveel. Verstandige keuzes. Hoop dat je lang plezier gaat hebben van deze bak !!

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in