4/5 - (8 stemmen)
Beoordeel dit aquarium(8 stemmen)
Bekeken: 1723 keer

Islands at the beach

Algemeen

Aquariummerk

Juwel rio 125

Aquariumdecoratie
  • Spiderwood
  • Seiriu stenen
  • ADA amazonia soil
  • ADA beach sand
Frustraties

Een tropische zoetwaterbak. Qua stijl gebaseerd op aquascape. Ruige onderwater biotoop.

Irritaties/Problemen

Geen, tot nu toe.....

Aquariumverlichting

Tl T5 juwel

Aquariumafmetingen

81x35x45 cm 125 liter

Aquariumnaam

Islands at the beach

Plannen

Dat hij mooi indraait zodat de vissen er over een maand inkunnen. Dat is dus goed gelukt. Vooralsnog geen grote problemen gehad.

Aquariumstijl

Aquascape

Tips
  • Neem je tijd
  • Laat je goed informeren
  • Wees niet bang om te experimenteren
  • Geniet van je hobby
Waarom decoreren

Vanwege goede eigenschappen qua voeding. Daarnaast geeft dit voor mijn bak het mooiste, meest natuurlijke effect.

Waarom begonnen

Mijn zoon wilde 2 jaar geleden vissen..... sindsdien 3 bakken verder en een leuke hobby rijker.

Planten

Groei van planten

Dat gaan we nog zien. Nu voor het eerst een bak met extern filter en ongestuurde co2 instalatie. Sinds een week tijdklokken op licht en co2 instalatie gezet. Nu elke dag zelfde tijd aan en uit.

Plantennamen
  • Anubias nana
  • Javavaren
  • Javamos
Plantstijl
  • Wat ik nu heb is wel wat ik altijd voor ogen had, een ruime bak met diverse planten. Veel groen en rode accenten.
  • Na bijna 3 weken heb ik een redelijk idee wat ik nog wil wijzigen om de uitstraling van de bak wat meer vol en weelderig te krijgen.
Plantsupplementen
  • Ja. Volledige co2 instalatie met dropchecker. Qua instalatie redelijk eenvoudig. Afstellen in tricky.
  • Heb jbl denitrol gebruikt om opstartfase van de bak te versnellen.

Dieren

Diernamen
  • Tetra's
  • Corydora's
  • Siamese algeneters
Dieren voor de toekomst

Garnalen om wat meer beweging op de bodem en de diverse mossen te hebben. Helaas met de siamezen nu niet mogelijk.

Dieren overleden
  • Mijn ancistrus door een nitrietpiek in de bak.
  • Nu in de nieuwe bak 1 nieuwe corydora overleden. Oorzaak onbekend.
Favoriete dieren

Tetra's vanwege hun scholengedrag en prachtige kleuren

1 REACTIE

  1. Een prachtig stuk aquascape, heel mooi gedaan. Leuk om te lezen dat je geen ergernissen hebt. Zelfs algen doen jou niets? Kinderen willen wat, ouders zitten er uiteindelijk mee opgescheept haha! Gelukkig dat jij het ook daadwerkelijk leuk vond en hebt doorgepakt.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in