3.6/5 - (7 stemmen)
Beoordeel dit aquarium(7 stemmen)
Bekeken: 1387 keer

bak van Monique

Algemeen

Aquariummerk

Juwel

Aquariumdecoratie
  • Enkel achterwand decoratie in de vorm van folie
Frustraties

Wild en karakteristiek !

Irritaties/Problemen

Lekkage, dat is al eens gebeurd haha. Verder geen ergernissen eigenlijk, ik merk dat wanneer je de juiste verhoudingen weet te bereiken de rest eigenlijk best goed loopt. Al doende leert men.

Aquariumverlichting

LED

Aquariumafmetingen

60 x 40 x 30 cm

Aquariumnaam

bak van Monique

Plannen

Het aquarium gaat nog verder worden uitgerust met nieuwe planten en bewoners, welke soort of formaat dat weten we nog niet.

Aquariumstijl

Aquascape

Tips
  • Heb geduld en lees veel over de ervaringen van anderen, bezoek beurzen en beslis waar jou hart ligt als het gaat om inrichting, soorten bewoners en afmetingen etc. The sky is the limit !
Waarom decoreren

Het folie met de steen afdruk, sloot mooi aan bij het gesteente in de bak.

Waarom begonnen

Mijn vriendin en ik zijn gek op onderwater leven en hebben al een aantal jaren verschillende aquaria gehad. De aquascape op de foto is door mijn vriendin Monique gemaakt, het gaat hier om de opstart fase van de bak. Veel plantjes moeten nog groeien en ook de vissen/garnalen moeten nog verder worden toegevoegd. Wij bezoeken regelmatig beurzen en hebben contact met een aantal artiesten op het gebied van aquascaping. Ik zelf ben nu bezig met een grote garnalen bak, foto's volgen nog. We zijn beginnelingen maar hebben er altijd veel plezier aan. q

Planten

Groei van planten

Goed, mits de omstandigheden die de plant nodig heeft om te groeien hanteert kan worden. Co2 is toch wel een must.

Plantennamen
  • info nog niet beschikbaar
Plantstijl

Ik hou van kort en helder groen op de bodem, voorzijde en opbouwend naar middellang/lang aan de achterzijde en daarbij ook het liefst gebruik van natuursteen of hout etc. De variaties zijn eindeloos !

Plantsupplementen

Mijn vriendin heeft al een tijdje CO2 en dat bevalt heel goed, ikzelf heb de automatische installatie in huis maar nog niet in gebruik genomen i.v.m. de aanleg van een nieuw aquarium.

Dieren

Diernamen
  • Enkele Crystal red Garnalen maar verder nog niets
Dieren voor de toekomst

Aziatische waaierhandgarnalen, omdat er veel kleurvariatie bestaat in het ras.

Dieren overleden

n.v.t

Favoriete dieren

n.v.t.

1 REACTIE

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in