4.5/5 - (2 stemmen)
Beoordeel dit aquarium(2 stemmen)
Bekeken: 1783 keer

Juwel Aquarium Primo LED Starterset 110

Algemeen

Aquariummerk

Juwel

Aquariumdecoratie
  • Kienhout
  • Betonnen element
Frustraties
  • Tot nu toe een rommelig en vol aquarium. Grind op de grond, met veel planten in potjes en met lood, voor guppen en hun jongen. Daarnaast 1 pleco, gekocht voor alg op de ruit, maar ondertussen al ruim 10 cm groot.
  • Heb nu een groter aquarium gekocht. Vooral voor onze grote vriend, maar het lijkt me ook om in 1 aquarium een 'lege' hoek en een volle hoek te kunnen hebben, veel planten voor de veiligheid. Heb deze keer ook ook voor een andere bodem gekozen, soil en daarin de planten gepoot.
Irritaties/Problemen

Alg op de ruit, vieze bodem

Aquariumverlichting

LED

Aquariumafmetingen

81x36x45

Aquariumnaam

Juwel Aquarium Primo LED Starterset 110

Plannen

Meer kennis

Aquariumstijl

Gezelschapsaquarium

Tips
Waarom decoreren
  • Kienhout voor de pleco
  • Betonnen element, mooi om te zien, leuk om de vissen er door te zien zwemmen
Waarom begonnen

Mooi om naar te kijken. We zijn begonnen met een 2 goudvissen, later een verwarmd aquarium voor guppen.

Planten

Groei van planten

Goed

Plantennamen
  • Starterspakket
Plantstijl

Wil graag meer lage planten, die de bodembedekken. Daarnaast in een deel van de bak hoog, voor bescherming van de jonkies

Plantsupplementen

Nee, maar ga ik me wel in verdiepen

Dieren

Diernamen
  • Guppies
  • Pleco / algeneter
  • Slakken
Dieren voor de toekomst
  • In het nieuwe aquarium wil ik wel graag nog 1 of 2 andere soorten, behalve guppies ook bijv neon tetra's.
  • Voordat we dit gaan doen, ga ik eerst goed uitzoeken wat mogelijk is.
Dieren overleden

Ja, maar het gebeurt niet vaak..

Favoriete dieren

Allemaal even mooi!

1 REACTIE

  1. Leuk aquarium, veel groene planten. Wel ALTIJD de planten uit de potjes halen en de loodjes verwijderen. NOOIT zo gewoon in de grond zetten. Ik zou die Mexicaanse eikenblad varen (Shinnersia rivularus) daar op die plek weghalen en tegen de achterwand plaatsen. Dit is een van de meest snel groeiende waterplanten die ik ooit in mijn aquarium heb gehad.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in