Juwel
Algemeen
Juwel 60 liter
- Grind
Hij is nog in opstartfase maar ik vind mijn aquarium wel al mooi dus nu nog wat mooie kleurige visjes erin een goede uitleg erbij en dan gaat dat goed komen?????
Ik denk het water helder proberen te houden en dat de waarden allemaal kloppen en ook groen beslag van de ramen
Tl
60x37x43
Juwel
Ik wil geen meisjes en jongens door elkaar, ik wil kleine kleurige visjes liefst guppies en nog een soort die bij guppies kunnen gezet worden. Eigenlijk gemakkelijke visjes waar niet teveel eisen bij komen zien .ik wil een gezelschapsaquarium geen fokaquariumof een "eersteprijsaquarium" het moet aangenaam blijven dat ik niet dag en nacht bij wijze van spreken met men bak moet bezig zijn??
Gezelschapsaquarium
- Verzorg je bak
- Mooie bak heeft een rustgevende werking op lichaam en geest
- Stel zo veel mogelijk vragen op deze site
Met de zwarte grind komen de kleuren van de planten en ook van de vissen mooi uit en je ziet er geen groen beslag op
Dochter heeft paar jaar geleden een aquarium gekregen voor haar verjaardag en zodra het nieuwe eraf was heb ik het overgenomen en daar ik een hele grote dierenvriend ben kreeg ik het nietbover mijn hart om ze weg te doen. De eerste visbak was 30 liter en nu heb ik een zaterdag eentje gekocht van 60 liter. Ik heb 1goudvis maar die gaat mijn dochter bij een vriend in de vijver zetten, daar gaat hij een veel beter leven krijgen dan bij mij, en mijn man wil graag guppies.????
Planten
Op dit moment zijn het nog plastic planten, ik wil eerst mijn toekomstige visjes in leven kunnen houden en dan pas wil ik mij verdiepen in echte planten?
- Geen
Lange groene traaggroeiende planten
- Aquasafe, dat maakt kraanwater veilig voor vissen
- easy balance voor het aantal waterverversingen te beperken
- En een product voor de nitraatwaarde te meten
Dieren
- Nog niks
Guppies en visjes die je bij de guppies kan zetten??
Mijn zwarte sluiervis is een woensdag overleden aan blaasproblemen, ik heb hem nog op laagwatertherapie gezet maar het mocht niet baten??
Ik heb momenteel nog geen vissen omdat mijn bak nog in de opstartfase zit maar ik wil heel graag guppies hebben





Persoonlijk kan ik mij vinden in het advies dat Tiny Vonk jou geeft. Het is lastig om een biologisch evenwicht te bewerkstelligen wanneer je met plastic planten werkt. Het toedienen van voedingssupplementen heeft dan ook geen enkele zin. Maar vooral de zuurstofhuishouding komt niet op gang. Gewoon lekker niet veeleisende planten als Belgisch groen, vaantjesplanten en hoornblad. Dan kom je al een heel eind.
Ik weet niet of er inmiddels vissen in zitten, maar waarom begin je niet juist met echte planten? Daarvan gaat juist je bak goed opstarten, zuiver je het water en ze voegen zuurstof toe, makkelijke planten om mee te beginnen zijn er genoeg!