




M’n zwijntjes
Algemeen
Juwel
- Grind
- Kienhout
- Grote Stenen vuist grote
Ik will er nog wat nep plantjes er in doen maar kreeg te horen dat je niet zomaar nep plantjes kunt gebruiken v.w het vergaan van kunstof. Gewone waterplanten vreten ze binnen no time weg of drijven op de opervlakte.
Alg en goudvissen vreten je planten op.
Tl
80 bij 50
M'n zwijntjes
Om een goed evenwicht te creëren en gezonde vis te zien zwemmen.
Zelf gemaakt
- Geef niet teveel voer het water kan omslaan in gif
- Algeneter een lust om naar te kijken maar vergeet niet er zijn nacht diertjes
- Goede kleur verlichting kleurt de vis maar houd rekening met je planten die hebben veel verlichting nodig
Om het nog wat te laten lijken er moet wel in geleeft worden
Om gezellig naar kunnen kijken en te onderhouden je krijgt er veel voor terug ik heb 1 vis de grootste die ik heb die is handtam glijd door mijn hand als ik bezig ben met schoon maken.
Planten
Goede belichting liefst licht van buiten met kunstlicht dat gaat goed maar als je teveel alg hebt gaan de planten ook dood
- I don't know
- Waterpest
- Soort gras
Lang en sier net als kamer planten maken je woning gezellig dat ook zo in je aquarium
Koud water voor guppies gaat prima kamer temperatuur is goed voor warm als koud .Het gaat bij mij erg goed moet ik zeggen!
Dieren
- Goudvis
- Zwarte dikoog sluierstaart
- Algeneter
Meer neotettras ik heb er twee en één is er op dit moment ziek ligt op zelfde plek op de pomp (rot om te zien) het is een school visje dus wil er wat meer erbij hebben. Ik wil ze ruilen tegen guppies ....
- Ja toen ik duur vlokvoer voerde was het een keertje uitgeschoten en was het water in gif veranderd. Gelukkig zag ik het optijd maar de overgebleven vissen hebben zeker een dikke maand herstel nodig gehad. Nu voer ik vlokvoer voor vijver (goedkoop) en daar mee gebeurd het niet snel dat het water in gif veranderd als je een keer uitschiet.
- Er zijn toen 3 kleinere visjes aan overleden en mischien overdreven maar pijn deed het mij ondanks het kleine formaat vis
- Wiebeltje v.w waggelend zwemmen.
- Ik vind de vinnen mooi als het een sluierstaart heeft is eleganter
- Maar mijn algeneter inponerend zee monster vind ik ook stoer





